Ursynów – Multikino

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
10:00

Ekspress Brzuch

EFC Team
30 min

Super Pupa

EFC Team
30 min

Ekspress Brzuch

EFC Team
30 min
13:00

Ekspress Brzuch

EFC Team
30 min

Super Pupa

EFC Team
30 min
17:30

Ekspress Brzuch

EFC Team
30 min

Ekspress Brzuch

EFC Team
30 min
18:00

Ekspress Brzuch

EFC Team
30 min

Super Pupa

EFC Team
30 min

Ekspress Brzuch

EFC Team
30 min
18:30

Super Pupa

EFC Team
30 min

Super Pupa

EFC Team
30 min
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
09:00

TRAMPOLINY

Ania Bartosik
45 min

BIKINI BODY

Marta Gąsiorowska
45 min

SEXY DANCE

Ania Dobrzańska
55 min

TRAMPOLINY

Ania Białecka
45 min

POWER WORKOUT & TRAMPOLINY

Marta Gąsiorowska
45 min
10:00

CIĄŻA W FORMIE

Ania Bartosik
45 min

SQUATS & STRETCH

Marta Gąsiorowska
45 min

COMMERCIAL DANCE

Ania Dobrzańska
55 min

FUNCTIONAL POWER WORKOUT

Ania Białecka
45 min

CIĄŻA W FORMIE

Ania Bartosik
45 min

TRAMPOLINY

Ania Bartosik
45 min
11:00

MINI GUMY

Ania Białecka
45 min

MINI GUMY

Marta Gąsiorowska
45 min

TABATA

Marta Gąsiorowska
45 min

MINI GUMY

Aneta Pawłowska
45 min

ABS & STRETCH

Marta Gąsiorowska
45 min

TABATA

Ania Kaczmarek
45 min

DANCE COMBO

Ola Zabłocka
45 min
12:00

ABS & STRETCH

Marta Gąsiorowska
45 min

Pilates Senior

Beata Nawrot
45 min

TWERK &WERK;

Ola Zabłocka
45 min

ABS & STRETCH

Beata Nawrot
45 min
14:00

TABATA

Karol Prędyś
45 min

FUNCTIONAL POWER WORKOUT

Marta Gąsiorowska
45 min

FUNCTIONAL FIRE STEP

Marta Gąsiorowska
45 min

TABATA

Marta Maliszewska
45 min
16:30

TRAMPOLINY

Ania Białecka
45 min

TRAMPOLINY & STRETCH

Ania Białecka
45 min

CIRCUIT TRAINING

Grzegorz Kopciński
45 min

BIKINI BODY

Marta Gąsiorowska
45 min

HITT

Janek Hernik
45 min
17:00

FUNCTIONAL POWER WORKOUT

Marta Gąsiorowska
45 min
17:30

SQUATS & STRETCH

Marta Maliszewska
45 min

CROSS TRAINING

Karol Prędyś
45 min

TRAMPOLINY

Ania Białecka
45 min

CROSS TRAINING

Karol Prędyś
45 min

TABATA

Ania Kaczmarek
45 min
18:00

POWER WORKOUT & TRAMPOLINY

Marta Gąsiorowska
45 min
18:30

FUNCTIONAL POWER WORKOUT

Marta Maliszewska
45 min

HITT

Aneta Pawłowska
45 min

FUNCTIONAL POWER WORKOUT

Grzegorz Kopciński
45 min

HITT

Marta Gąsiorowska
45 min

FUNCTIONAL POWER WORKOUT

Marta Maliszewska
45 min
19:30

TABATA

Karol Prędyś
45 min

FUNCTIONAL POWER WORKOUT

Ania Kaczmarek
45 min

TABATA

Grzegorz Kopciński
45 min

FUNCTIONAL POWER WORKOUT

Grzegorz Kopciński
45 min

CIRCUIT TRAINING

Janek Hernik
45 min
20:30

ABS & STRETCH

Karol Prędyś
45 min

TRAMPOLINY

Ania Białecka
45 min

ABS & STRETCH

Grzegorz Kopciński
45 min

TRAMPOLINY

Ania Białecka
45 min

SQUATS & STRETCH

Janek Hernik
45 min
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
08:00

ABT

Aneta Pawłowska
55 min

INTERWAŁ & STRETCH

Aneta Pawłowska
55 min
09:00

TBC

Ania Białecka
55 min

TBC

Gabrysia Golec
55 min

PILATES

Aneta Pawłowska
55 min

FIT BALL

Beata Nawrot
55 min

TBC

Aneta Pawłowska
55 min

ZUMBA

Olga Marek
55 min

JOGA

Agnieszka Mika
55 min
10:00

ABT

Ania Białecka
55 min

PŁASKI BRZUCH

Gabrysia Golec
55 min

CIĄŻA W FORMIE

Ania Bartosik
55 min

ABS & STRETCH

Beata Nawrot
55 min

FAT BURNING

Aneta Pawłowska
55 min

LADIES PUMP

Ania Kaczmarek
55 min

HIP-HOP CHOREOGRAFIA

Ola Zabłocka
55 min
11:00

ZUMBA

Sylwia Rusak
55 min

PILATES & STRETCH

Gabrysia Golec
55 min

MAMY I MALUCHY

Ania Bartosik
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata Nawrot
55 min

MAMY I MALUCHY

Ania Bartosik
55 min

ABS & STRETCH

Janek Hernik
55 min

CIRCUIT TRAINING

Beata Nawrot
55 min
12:00

JOGA

Agnieszka Mika
55 min

FIT SENIORKI

Gabrysia Golec
55 min

TBC

Ania Bartosik
55 min

TBC

Marta Maliszewska
55 min

ABT

Ania Bartosik
55 min

ABT

Janek Hernik
55 min

ZUMBA

Arek Skrok
55 min
13:00

FIT SENIORKI

Marta Gąsiorowska
55 min

POWER JOGA

Kama .
55 min

FIT BALL

Ania Białecka
55 min

JOGA

Kama .
55 min

FIT SENIORKI

Marta Maliszewska
55 min

STRECHING&ROLL;

Marta Maliszewska
55 min

TBC

Beata Nawrot
55 min
14:00

PILATES & STRETCH

Beata Nawrot
90 min
15:45

EROTIC DANCE 75'

Ania Dobrzańska
60 min
16:00

TBC

Beata Nawrot
55 min

FIT BALL

Aneta Pawłowska
55 min

ZUMBA

Arek Skrok
55 min

TBC

Ania Białecka
55 min

TBC

Marta Maliszewska
55 min
17:00

PILATES

Beata Nawrot
55 min

ABT

Aneta Pawłowska
55 min

SALSATION

Olga Marek
55 min

LATIN AERO

Justyna Łuczak-Muller
55 min

ZUMBA

Arek Skrok
55 min

TBC

Evelina Kućko
55 min

MODERN JAZZ

Kama .
55 min
18:00

LADIES PUMP

Aneta Pawłowska
55 min

SEXY DANCE

Karolina Dziemieszkiewicz - Cuki
55 min

LADIES PUMP

Ania Kaczmarek
55 min

SALSA

Justyna Łuczak-Muller
55 min

SALSATION

Arek Skrok
55 min

SQUATS & STRETCH

Evelina Kućko
55 min

JOGA

Kama .
55 min
19:00

INTERWAŁ & STRETCH

Aneta Pawłowska
55 min

FIT DANCEHALL

Karolina Dziemieszkiewicz - Cuki
55 min

POWER JOGA

Kama .
55 min

ZUMBA

Olga Marek
55 min

COMMERCIAL DANCE

Karolina Dziemieszkiewicz - Cuki
55 min
20:00

TBC

Beata Nawrot
55 min

JAZZ

Beata Nawrot
55 min

BODY SHAPE

Aneta Pawłowska
55 min

JOGA 90 minut

Agnieszka Mika
90 min
20:10

SEXY DANCE

Evelina Kućko
55 min
21:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata Nawrot
55 min

STRETCHING CHALLENGE

Beata Nawrot
55 min

PILATES

Aneta Pawłowska
55 min
21:10

HIGH HEELS

Evelina Kućko
55 min
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie