Poznań - Galeria Panorama

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
08:30

ABT & BOX

Asia Majewska
55 min

LADIES PUMP

Asia Majewska
55 min

LADIES PUMP

Marta Grodzińska
55 min
09:00

TBC

Karola Sikorska
55 min

ABT

Hania Perz
55 min
09:30

STRETCHING

Asia Majewska
55 min

ABT

Agnieszka Kurowiecka
55 min

PILATES & STRETCH

Asia Majewska
55 min

FIT BALL

Agnieszka Kurowiecka
55 min
10:00

PILATES

Karola Sikorska
55 min

LADIES PUMP

Hania Perz
55 min
10:30

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agnieszka Kurowiecka
55 min

ZUMBA

Adi Dziśkiewicz
55 min

TBC

Agnieszka Kurowiecka
55 min
11:00

ZUMBA

Monika Wachowiak
55 min

SEXY DANCE

Klaudia Maćkowiak
55 min
12:00

MISJA FITMISJA

Instruktor Siłowni
55 min

YOGA 90'

Agata Skowiera
90 min
16:00

ABT

Natalia Nogalska
55 min

MISJA FITMISJA

Instruktor Siłowni
55 min

FAT BURNING

Beata Ignyś
55 min

MISJA FITMISJA

Instruktor Siłowni
55 min
17:00

PILATES

Natalia Nogalska
55 min

LADIES PUMP

Marta Grodzińska
55 min

STEP

Beata Ignyś
55 min

AERO BOX

Ernest Albert
55 min

TBC

Natalia Nogalska
55 min
18:00

ZUMBA

Adi Dziśkiewicz
55 min

LATINO DANCE

Julia Kopystecka
55 min

AERO BOX

Asia Majewska
55 min

ZUMBA

Bartek Gajewski
55 min

ZUMBA + MAMA Z DZIECKIEM

Julia Kopystecka
55 min
19:00

SALSATION

Julia Kopystecka
55 min

SALSATION

Julia Kopystecka
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia Majewska
55 min

LADIES PUMP

Ernest Albert
55 min

LADIES PUMP

Natalia Nogalska
55 min
20:00

LADIES PUMP

Marta Grodzińska
55 min

ZUMBA

Bartek Gajewski
55 min

YOGA 90'

Agata Skowiera
90 min

BELLY DANCE

Agata Ratajczak
55 min

YOGA 90'

Agata Skowiera
90 min
21:00

STRETCHING

Marta Grodzińska
55 min

EFC FIRE

Marta Kłopotowska
55 min

PILATES

Marta Kłopotowska
55 min
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
08:30

JUMP 4 FIT

Agnieszka Kurowiecka
55 min

INDOOR TRIATHLON

Agnieszka Kurowiecka
55 min
09:30

INDOOR TRIATHLON

Michał Sobolewski
55 min

JUMP 4 FIT

Adi Dziśkiewicz
55 min
10:00

AKTYWNA CIĄŻA - ZAPISY

Ala Wojciechowska
55 min
10:30

JUMP 4 FIT

Michał Sobolewski
55 min
11:00

JUMP 4 FIT

Karola Sikorska
55 min

JUMP 4 FIT

Karolina Wojczakowska
55 min
12:00

Trampoliny dla dzieci

Klaudia Maćkowiak
30 min
12:30

Fitness dla dzieci

Klaudia Maćkowiak
30 min
17:00

JUMP 4 FIT

Michał Sobolewski
55 min

JUMP 4 FIT

Adi Dziśkiewicz
55 min

JUMP 4 FIT

Daniel Dzionek
55 min

INDOOR TRIATHLON

Daniel Dzionek
55 min

JUMP 4 FIT

Daniel Dzionek
55 min
18:00

JUMP 4 FIT

Michał Sobolewski
55 min

JUMP 4 FIT

Marta Grodzińska
55 min

INDOOR TRIATHLON

Daniel Dzionek
55 min

JUMP 4 FIT

Ernest Albert
55 min

JUMP 4 FIT

Daniel Dzionek
55 min
19:00

INDOOR TRIATHLON

Michał Sobolewski
55 min

JUMP 4 FIT

Klaudia Maćkowiak
55 min

JUMP 4 FIT

Karolina Wojczakowska
55 min

JUMP 4 FIT

Karolina Wojczakowska
55 min

JUMP 4 FIT

Michał Sobolewski
55 min
20:00

JUMP 4 FIT

Daniel Dzionek
55 min

EFC COMBAT PROJECT

Bartosz Wołyński
55 min

WARSZTAT TRENINGOWY

Instruktor Siłowni
55 min
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
08:00

SKI CLASS

Instruktor Siłowni
30 min

PŁASKI BRZUCH

Instruktor Siłowni
30 min

SUPER PUPA

Instruktor Siłowni
30 min

SKI CLASS

Instruktor Siłowni
30 min

TRENING FUNKCJONALNY

Instruktor Siłowni
30 min
12:00

PŁASKI BRZUCH

Instruktor Siłowni
30 min
17:30

TRENING FUNKCJONALNY

Instruktor Siłowni
30 min

SKI CLASS

Instruktor Siłowni
30 min

SUPER PUPA

Instruktor Siłowni
30 min

PŁASKI BRZUCH

Instruktor Siłowni
30 min

SKI CLASS

Instruktor Siłowni
30 min
18:30

PŁASKI BRZUCH

Instruktor Siłowni
30 min

SUPER PUPA

Instruktor Siłowni
30 min

PŁASKI BRZUCH

Instruktor Siłowni
30 min

SUPER PUPA

Instruktor Siłowni
30 min

PŁASKI BRZUCH

Instruktor Siłowni
30 min
19:30

SUPER PUPA

Instruktor Siłowni
30 min

PŁASKI BRZUCH

Instruktor Siłowni
30 min

TRENING FUNKCJONALNY

Instruktor Siłowni
30 min

SKI CLASS

Instruktor Siłowni
30 min
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie